Team

Schoolleiding en medewerkers

Schoolleiding

Directeur

Jenny Oldenhuis
j.oldenhuis@osgs.nl

Teamleiders

Menno Horst (onderbouw)
m.horst@osgs.nl

Geert de Keulenaar (bovenbouw)
g.dekeulenaar@osgs.nl

Schoolbestuur

Bestuurder
drs. Jonne Gaemers

Coördinatoren

Zorgcoördinator
Marjet van Aardenne
m.vanaardenne@osgs.nl

Expressiecoördinatoren
Yvonne de Graaff (onderbouw)
y.degraaff@osgs.nl

Lonneke Hartger (bovenbouw)
l.hartger@osgs.nl

Sportcoördinator
Remco van Veen
r.vanveen@osgs.nl

Topsportcoördinator
Wouter van Ark
w.vanark@osgs.nl

Medewerkers leerlingbegeleiding

Decaan
drs. Christianne Cortenbach
c.cortenbach@osgs.nl

Voorzitter Zorg Advies Team (ZAT)

Christa Waterham
c.waterham@osgs.nl

Orthopedagoog
Christa Waterham
c.waterham@osgs.nl

Remedial teacher
Marijke Beekman
m.beekman@osgs.nl

Roosterzaken

Dagrooster
Hans Loggers
h.loggers@osgs.nl

 

Stafbureau

Beleid en financiën

Manager bedrijfsvoering
Mandy Roffel
m.roffel@osgs.nl

Bestuurssecretaresse
Irene Verhaar
i.verhaar@osgs.nl

 

Systeembeheer

Henk Hoogendam
ICT@osgs.nl

 

Administratie

Leerlingenadministratie 
Tilly de Ligt
t.deligt@osgs.nl

Financiële administratie
Helma Brak
h.brak@osgs.nl

Applicatiebeheerder Magister
Tilly de Ligt
t.deligt@osgs.nl

Directie secretaresse
Simone Koudijs
s.koudijs@osgs.nl

 

Facilitaire dienst

Hoofd facilitaire zaken
Jan Hehenkamp
fac@osgs.nl

Conciërges
Jannes Rosendal
j.rosendal@osgs.nl

Hans Loggers
h.loggers@osgs.nl

Absentiecoördinator en receptie
Sylvia Hoogendam
s.hoogendam@osgs.nl

Docenten

AAM – wiskunde
Marjet van Aardenne
m.vanaardenne@osgs.nl

AMH – economie
Humphry Amstelveen
h.amstelveen@osgs.nl

ARW – Lichamelijke Opvoeding
Wouter van Ark
w.vanark@osgs.nl

DAN – biologie
Nico Daamen
n.daamen@osgs.nl

DAS – Duits
Sanne Dalhoeven
s.dalhoeven@osgs.nl

GRY – Engels/expressie
Yvonne de Graaff
y.degraaff@osgs.nl

HAL – Beeldende Vorming / CKV
Lonneke Hartger
l.hartger@osgs.nl

HAM – NASK
Marcel van der Ham
m.vanderham@osgs.nl

HET – geschiedenis/maatschappijleer
Tonko van ’t Hek
t.vanthek@osgs.nl

HOM – lichamelijke opvoeding
Menno Horst
m.horst@osgs.nl

KEG – Duits
Geert de Keulenaar
g.dekeulenaar@osgs.nl

KES – Engels
Saskia Keizer
s.keizer@osgs.nl

LIW – economie
Wiebe Lindijer
w.lindijer@osgs.nl

MER – geschiedenis
Mariëlle Meijer
m.meijer@osgs.nl

POM – Nederlands
Marrit Posthuma
m.posthuma@osgs.nl

REM – Nederlands
Marieke Renes
m.renes@osgs.nl

SAM – biologie
Maha el Salih
m.elsalih@osgs.nl

SLR – aardrijkskunde
Robbert van Sluijters
r.vansluijters@osgs.nl

VER – lichamelijke opvoeding
Remco van Veen
r.vanveen@osgs.nl

VOM – wiskunde
Martha van de Vooren
m.vandevooren@osgs.nl

WAM – Frans
Marlies van Waardhuizen
m.vanwaardhuizen@osgs.nl

Mentoren

Eerste leerjaar

D1a
Robbert van Sluijters
r.vansluijters@osgs.nl

D1b
Marcel van der Ham
m.vanderham@osgs.nl

D1c 
Saskia Keizer
s.keizer@osgs.nl

D1d
Marieke Renes
m.renes@osgs.nl

Tweede leerjaar

D2a
Sanne Dalhoeven
s.dalhoeven@osgs.nl

D2b
Wiebe Lindeijer
w.lindeijer@osgs.nl

D2c
Wouter van Ark
w.vanark@osgs.nl

Derde en vierde leerjaar

D3a
Mariëlle Meijer
m.meijer@osgs.nl

D3b
Remco van Veen
r.vanveen@osgs.nl

D3c
Martha van de Vooren
m.vandevooren@osgs.nl

D4a
Humphry Amstelveen
h.amstelveen@osgs.nl

D4b
Marjet van Aardenne
m.vanaardenne@osgs.nl