Team

Schoolleiding en medewerkers

Schoolleiding

Directeur

Jenny Oldenhuis
joldenhuis@mavodoorn.nl

Teamleiders

Menno Horst (onderbouw)
mhorst@mavodoorn.nl

Geert de Keulenaar (bovenbouw)
gkeulenaar@mavodoorn.nl

Schoolbestuur

Bestuurder
drs. Jonne Gaemers

Coördinatoren

Zorgcoördinator
Amarins Fledderus
afledderus@mavodoorn.nl

Coördinator Sociale Veiligheid
Daniel Koelink
dkoelink@mavodoorn.nl

Expressiecoördinator
Yvonne de Graaff (onderbouw)
ygraaff@mavodoorn.nl

Sportcoördinator
Remco van Veen
rveen@mavodoorn.nl

Topsportcoördinator
Wouter van Ark
wark@mavodoorn.nl

Verzuimcoördinator
Sylvia Hoogendam
shoogendam@mavodoorn.nl

Medewerkers leerlingbegeleiding

Decaan
Marrit Posthuma
mposthuma@mavodoorn.nl

Voorzitter Zorg Advies Team (ZAT)

Christa Waterham
c.waterham@osgs.nl

Orthopedagoog
Amarins Fledderus
afledderus@mavodoorn.nl

Remedial teacher
Vera Steenbeek
vsteenbeek@mavodoorn.nl

 

 

Stafbureau

Administratie

Leerlingenadministratie 
Tilly de Ligt
tligt@mavodoorn.nl

Financiële administratie

Applicatiebeheerder Magister
Tilly de Ligt
tligt@mavodoorn.nl

Facilitaire dienst

Conciërges
Jannes Rosendal
jrosendal@mavodoorn.nl

Verzuimcoördinator en receptie
Sylvia Hoogendam
shoogendam@mavodoorn.nl

Onderwijsassistent
Bryan van der Linden
blinden@mavodoorn.nl

 

Docenten

Docenten

ARW – lichamelijke Opvoeding
Wouter van Ark
wark@mavodoorn.nl

BEK – wiskunde
Edwin van de Beek
ebeek@mavodoorn.nl

DAN – biologie
Nico Daamen
ndaamen@mavodoorn.nl

DAS – Duits
Sanne Dalhoeven
sdalhoeven@mavodoorn.nl

GRY – Engels/expressie
Yvonne de Graaff
ygraaff@mavodoorn.nl

HAM – NASK
Marcel van der Ham
mham@mavodoorn.nl

HET – geschiedenis/maatschappijleer
Tonko van ’t Hek
thek@mavodoorn.nl

HOU – Frans
Marjolein Houtsma
mhoutsma@mavodoorn.nl

KES – Engels
Saskia Keizer
skeizer@mavodoorn.nl

KOD – Nederlands
Daniel Koelink
dkoelink@mavodoorn.nl

LAJ – economie
Jeroen Lamers
jlamers@mavodoorn.nl

LIW – wiskunde
Wiebe Lindijer
wlindijer@mavodoorn.nl

MER – geschiedenis
Mariëlle Meijer
mmeijer@mavodoorn.nl

POM – Nederlands
Marrit Posthuma
mposthuma@mavodoorn.nl

SAM – biologie
Maha el Salih
melsalih@mavodoorn.nl

SLR – aardrijkskunde
Robbert van Sluijters
rsluijters@mavodoorn.nl

VER – lichamelijke opvoeding
Remco van Veen
rveen@mavodoorn.nl

 

VOP – Beeldende Vorming/CKV
Petra Voots
pvoots@mavodoorn.nl

 

Mentoren

 

Mentoren

Eerste en tweede leerjaar

D1a
Daniel Koeling en Wiebe Lindijer
dkoelink@mavodoorn.nl
wlindijer@mavodoorn.nl

D1b
Marcel van der Ham
mham@mavodoorn.nl

D2a
Sanne Dalhoeven
sdalhoeven@mavodoorn.nl

D2b
Saskia Keizer
skeizer@mavodoorn.nl

Derde en vierde leerjaar

D3a
Remco van Veen
rveen@mavodoorn.nl

D3b
Mariëlle Meijer
mmeijer@mavodoorn.nl

D3c
Wouter van Ark
wark@mavodoorn.nl

D4a
Tonko van ’t Hek
thek@mavodoorn.nl

D4b
Edwin van de Beek
ebeek@mavodoorn.nl